Krev, plastika a bizár aneb životy holek z ringu

O Fabianě Bytyqi a Lucii Sedláčkové, dvou nejpopulárnějších českých boxerkách, jste si už mohli přečíst leccos. Objevují se ve společenských rubrikách magazínů a táhnou diváky na galavečery. Zatímco mimo ring působí první dámy českého boxu jako docela prima holky, které rády zajdou na kafe nebo za nákupy, soukromí zahraničních fighterek nabízí někdy docela pikantní proteinový koktejl.

Lauren Eagle: Paris Hilton v rukavicích?

01_eagle_zdroj-instagram_lauryn_eagle

Lauren Eagle

Nejen vizáží tahle australská kráska tak trochu připomíná slavnou dědičku hotelového impéria. Lauren Eagle pochází z rodiny holdující vodnímu lyžování a v tomto sportu se jí podařilo vyhrát několik domácích juniorských šampionátů a získat bronzovou medaili na mistrovství světa. V roce 2011 ale uklidila lyže do sklepa a začala se naplno věnovat klasickému boxu.

Za svou kariéru zvládla vyřídit sedm svých soupeřek knockoutem, a to mezi ně není započítán moderátor radia Matt Tilley, který s Lauren utrpěl technické KO ve třetím kole propagačního zápasu. Tvrdost jejího úderu si můžete na vlastní žebra vyzkoušet ve fitness centru, které si otevřela v Sydney, a dát nám potom vědět, jaké to bylo.

Bohaté zkušenosti má Lauren s modelingem. Je tváří módních sportovních značek, zúčastnila se několika soutěží Miss a objevila se na titulní stránce australského Maxima. Kromě sportovních výkonů pravidelně zvedá australskou veřejnost ze židlí také slušnou sbírkou skandálů.

Za násilné napadení své vlastní matky a sestry kvůli milovanému psíkovi má soudní zákaz se k nim přiblížit. V roce 2013 byla v želízkách vyvedena z hotelu, kde si něco příliš hlasitě vyřizovala s personálem, a o rok dříve se v australském bulváru řešila uniklá videonahrávka, na které si to šampionka s vražednými břišáky rozdává v posteli s černošským boxerem Mr Ndou.

Lauren je prostě opravdovou boxerskou superstar se vším všudy a v jejích dvaceti osmi letech se dá očekávat, že bude čeřit vody v ringu i mimo něj ještě nějakou dobu. Když se jí novináři zeptali, jestli se mezi provazy nebojí o svou krásnou tvář, odpověděla se smíchem, že má přece vždycky možnost využít možnosti plastické chirurgie.

Namajunas vs. Vanzant

Rose Namajunas

Rose Namajunas

Překvapivě velmi pohledné dívky se věnují v současné době asi nejpopulárnějšímu bojovému sportu MMA.

Čtyřiadvacetiletá Rose Namajunas začala v pěti letech dělat taekwondo, v devíti už to dopracovala na černý pásek. Rose má litevský původ, její rodiče emigrovali do Ameriky z tehdejšího Sovětského svazu. Sama se narodila se v Milwaukee a vyrůstala v prostředí, kde byla jako od dětství pravidelným svědkem loupeží, znásilnění i vražd. Otec jí zemřel v jejích šestnácti letech na následky boje se schizofrenií.

03_vanzant_zdroj-instagram_pagie_vanzant

Pagie Vanzant

Každou ránu, kterou obdržela od života v těžkém dospívání, teď vrací svým soupeřkám v kleci s o to větší tvrdostí. Loni v prosinci shodila tahle modrooká fighterka vlnité plavé kadeře a pak ve sledovaném zápase namlátila své o dva roky mladší soupeřce Pagie Vanzantové tak moc, že by se asi málokdo chtěl ráno probudit vedle něčeho tak rozbitého.
Fotky plné krve tehdy obletěly svět a z Rose se přes noc stala hvězda světového formátu.

Právě Vanzantová je přitom přesně tím typem holky, kterou potkat na baru, nejspíš se ji pokusíte rozhihňat nějakým blbým fórem.No pokud se koncem roku vyskytnete v Sacramentu, kde bude hlavní hvězdou UFC fighterské noci, třeba k tomu dostanete příležitost. Mějte ale na paměti, že aktuální skóre blonďaté princezny z Oregonu je 7:2 a očividně ne každý si s ní tedy poradí tak jako krátkovlasá Rose.

Namajunas vs Vanzant

Namajunas vs Vanzant

Možná bude přece jenom rozumnější si v bezpečí domova pustit na youtube, jak tahle andělská bytost v americké verzi pořadu Stardance tančí v růžových šatičkách salsu. Musíme uznat, že na rozdíl od zaprděné přehlídky vyčpělých českých pseudocelebrit může být tahle soutěž celkem pěknej tanec.

Rin Nakai : Japonský bizárek pro otrlé

Nakai

Nakai

A na závěr jedna opravdová lahůdka. Jestli jste někdy použili úsloví, že něco bylo o ňadro asijské ženy, můžete být rádi, že se o tom nejspíš nikdy nedozví tahle mlátička z ostrova Šikoku.

Rin Nakai má solidní výbavu ve výstřihu, bilanci v muší váze 16-2-1 a na internetu vystavenou těžko pochopitelnou sérii sexuálně bizarních videí, kde krájí nožem maso nebo kroutí zadkem převlečená za zajíčka v bikinách. Naše oblíbené je ale to, na kterém po sobě zahalená pouze v bílém prostěradle nechá lozit dva velké černé brouky, zatímco vedle ní na stole leží zpola oloupaný banán.

Možná, že v hlavě to tahle holka nebude mít tak docela v pořádku. Její tvář ale shledáváme jistým způsobem roztomilou, co říkáte?

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *