Jazykové kurzy Brno

Jazykové kurzy v Brně jsou tu pro všechny, kteří by si rádi vylepšili své dosavadní jazykové dovednosti nebo se naučili novému cizímu jazyku, který pro ně zůstal prozatím nedotčen. Jazyková škola v Brně disponuje bohatou nabídkou cizích jazyků. Přihlásit se zde můžete jak do angličtiny, tak jiných světových jazyků. Zvolit si tedy můžete také kurz němčiny, španělštiny, francouzštiny či ruštiny. V případě zájmu je možné se domluvit také na kurzu jiného cizího jazyka.

Zejména kurzy angličtiny jsou vhodné nejen pro začátečníky, ale také pokročilé. V nabídce kurzů angličtiny naleznete také konverzace s rodilým mluvčím pro mírně pokročilé a pokročilé. Hledáte kurz angličtiny, který by Vás připravil na maturitní zkoušku z tohoto cizího jazyka? Neváhejte a přihlaste se v Jazykové škole Brno do kurzu, který se věnuje přípravě k maturitě. Kurz se bude konat každý čtvrtek v podvečerních hodinách. Dvě hodiny angličtiny týdně Vám jistě pomohou tuto zkoušku zdárně zdolat.

jazykových kurzech Brno se můžete přihlásit jak do kurzů, které jsou vyučovány ve skupinkách, tak se s lektory domluvit na individuální výuce. Jazyková škola Brno nabízí rovněž jazykové kurzy pro firemní účely, které jsou vhodné jak pro zaměstnance nejrůznějších firemních společností, tak pro management společností. Bližší informace o jednotlivých kurzech i s cenami naleznete na této webové adrese: www.jazykovyservis.cz/novinky/hope-jazykova-skola-brno/. Nepromarněte jedinečnou možnost na zlepšení jazykových dovedností a přihlaste se ještě dnes do některého z nabízených kurzů.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *