Jak vylepšit svůj sexuální život?

Trápí vás problémy s erekcí, večer vám chybí energie a chuť na sex? Příčinou může být nízká hladina testosteronu, který může výrazně ovlivnit kvalitu vašeho sexuálního života.

Testosteron je hormon, který je produkován v mužských varlatech, kde stimuluje produkci spermií, podporuje sexuální touhu a pomáhá budovat svalovou hmotu. Představíme vám, jaké jsou příznaky nedostatku testosteronu a jak předejít jeho negativním vlivům.

Únava a nedostatek energie

Pokud se potýkáte s únavou a ospalostí během dne, příčinou může být právě nedostatek testosteronu, ten způsobuje rovněž poruchy spánku. Muži s nižším testosteronem mají často problém s výkyvy nálad, mívají špatnou náladu, deprese a bývají podráždění.

2

Snížená chuť na sex

Kromě fyzických projevů, jako je například nárůst tělesného tuku, může být následkem rovněž pokles sexuální výkonnosti a nižší libido. Kromě toho, testosteron sehrává úlohu v produkci spermatu, u mužů s nižším testosteronem dochází ke snížení objemu spermatu, a v důsledku toho se omezuje plodnost.

Zvyšte kvalitu sexuálního života

Nenechte se ovlivnit negativními vlivy snížené hladiny hormonu, sexuální život vylepšete pomocí přírodních potravinových doplňků, které obsahují vitamíny, a pomáhají tak udržet přirozenou hladinu testosteronu. Vhodným doplňkem je Testomax, který obsahuje několik aktivních složek, jako je semeno pískavice řeckého sena. Ta vykazuje pozitivní účinky na sexuální apetit, podporuje růst svalové hmoty a pomáhá udržet rovnováhu metabolismu. Testomax působí pozitivně také na snižování únavy a přispívá k udržení normální hladiny testosteronu v krvi.

3

Úbytek testosteronu se týká čím dál více mužů, pokud patříte mezi ně, nevěšte hlavu, vše se dá ještě zlepšit. Zkuste změnit jídelníček, zařaďte vhodné doplňky stravy a více se hýbejte, poté si můžete vychutnat svůj život opět naplno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *