Jak se stylově obléci na golf?

Ke každému sportu patří základní vybavení, a ani u golfu to není jinak. Kromě zkušeností a dovedností potřebujete i správně zvolené oblečení, které podtrhne nejen váš vzhled, ale navíc vám i dodá na sebevědomí. Přemýšlíte-li o výběru oblečení na golf, mějte na paměti, že se jeho výběr rozhodně nevyplatí uspěchat! Raději mu věnujte dostatečný čas a pozornost a vyberte si takovou kombinaci, ve které se budete cítit příjemně a pohodlně a se kterou budete moci bez obav vyrazit na green. Víte, že vámi zvolené oblečení dokáže jasně vypovědět o tom, jak vážně to s tímto sportem myslíte? Ostatní hráči si všimnou, že jste možná oblečení stylově a v nejposlednějších trendech, ovšem váš outfit musí splňovat psaná i nepsaná pravidla, která s touto oblastí úzce souvisí.

Sport pro muže i ženy

Již dávno neplatí, že by byl golf považován za ryze mužský sport. Stále více žen podléhá jeho kouzlu. Díky tomu je současný výběr oblečení ještě o něco pestřejší, než jak tomu bývalo kdysi. Možností, jak se obléci, je celá řada, chcete-li se ale obléknout stylově a ukázat, že víte, co se sluší a patří, vsaďte na stylové tričko na golf, se kterým na greenu rozhodně zazáříte. Ideální trička jsou s krátkým rukávem, límečkem a knoflíčky okolo krku.

01-sport

Bez kalhot se neobejdete

Nepsaná pravidla tvrdí, že nosit nevhodné kalhoty je pasé. Stejně tak by se ženy měly vyhýbat krátkým kraťasům, které jsou v tomto případě doslova nevhodné. Ke stylovému tričku, ve kterém budete hvězda hřiště a proti kterému vám nikdo nebude moci vytknout jediné slovíčko, patří i pánské golfové kalhoty.

02-sport

I v tomto směru je třeba držet se určitých norem. Nejenže vypadají stylově, jsou navíc i velice pohodlné, což vaší hře jedině prospěje.

Vyberte si, co vám sluší!

Nejen ženy se snaží při sportu vypadat atraktivně! Stále více mužů si dává na svém vzhledu záležet a oblečení, ve kterém vyrazí sportovat, si důkladně vybírají. Není na tom nic špatného a chcete-li i vy vypadat stylově, vsaďte na oblečení na golf v moderním provedení, ve kterém se budete cítit pohodlně, příjemně i přitažlivě. Nestyďte si vybrat to, co vám sluší! Vybírat můžete mezi celou řadou vzhledově atraktivních doplňků, ve kterých hra bude doslova radost a pro druhé pastva pro oči nejen díky dokonale odpalovaným míčkům, ale i díky vašemu vzhledu, který nikdo nepřehlédne.

 

Myslíte to s golfem vážně? Sledujte tuto rubriku a nic vám neunikne.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *