Gastro balení Bassta

Vlastníte restauraci a rád byste svým hostům nabídli kvalitní a zároveň lahodné potraviny? Díky nabídce společnosti BMC Brno se Vám to může velmi dobře podařit. Společnost BMC Brno patří k předním dodavatelům osvědčených zahraničních surovin. Všechny potraviny se vyznačují lahodnou chutí a trvanlivostí. Společnost BMC Brno si zakládá také na kvalitním balení. Pod vlastní značkou Bassta dováží zejména olivy, olivové oleje, konzervované ovoce a zeleninu. V jejím nabídkovém sortimentu zboží najdete také kvalitní rajčatové směsi, dochucovadla, džemy s vysokým obsahem ovoce. Těšit se můžete také na sardinky, ančovičky a tuňáka. S gastro balením Bassta budete více než spokojeni.

Potraviny značky Bassta si můžete obvykle objednat balené ve skle, plechu nebo plastu. Přednostně jsou tyto suroviny určeny pro restaurace, výrobce, velkoobchody nebo hotely. K odběratelům značky Bassta náleží také vinotéky, reklamní agentury, jídelny i privátní zákazníci. Jednotlivý sortiment zboží si můžete prohlédnout na této webové adrese www.bmcbrno.cz.

Pokud upřednostňuje raději nakupování v kamenných obchodech, můžete tuto firmu navštívit v Brně na ulici Jugoslávská. V gastro balení olivy najdete jak černé olivy bez pecky, tak černé krájené olivy. Velmi oblíbené jsou také zelené olivy bez pecky a zelené krájené olivy. Za jedinečnou cenu pořídíte také u BMC Brno zelené olivy s červenou paprikou. Použít je můžete jak do zeleninových salátů, tak na ochucení masových pokrmů či pizz. Ochutit jimi můžete jakýkoliv pokrmy studené kuchyně. Černé olivy bez pecky jsou výsledkem prvotřídní sklizně z oblasti Sevilla. Navštivte webovou stránku společnosti BMC Brno a objednejte si prvotřídní suroviny dovážené nejen ze Španělska.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *