Film Rychle a zběsile 8 – bude už opravdu poslední?

Jak už to bývá u všech dlouhých serií, s každým dalším dílem si říkáte, že už to nemůže být přece ono, že už je téma kompletně vyčerpané, herci okoukaní a triky na sto způsobů stále stejné. Ale podle hodnocení a recenzí na internetu si tahle akční série plná upravených aut, výbuchů a nerealistických akcí stále drží svoji úroveň. Prostě, od každého dílu ze série vždy divák, a v tomto případě i většinou fanoušek, dostane přesně to, co očekává. I nás to prostě pořád baví. Megalomanský rozpočet je využit na maximu a jako akční oddechovka je Rychle a zběsile 8 dokonalý film.

Na co se můžete těšit tentokrát?

Hlavní hrdina Dominic Toretto (Vin Diesel) zradil svou rodinu.  Nechal se přetáhnout na temnou stranu nebezpečnou a sexy kyber-teroristkou, která si říká Cipher (Charlize Theron). Není  tedy divu, že Dom ztratil hlavu. Její inteligence a jeho svaly společně s perfektními řidičskými schopnostmi z nich tvoří opravdu mocný pár. Torettovo místo v boji proti zločinu tak převezme v pomyslné rodině Hobbs (Dwayne Johnson), který do ní proti své vůli přibere dalšího člena – Deckarda Shawa (Jason Statham). Společně s ním se rozjede parádní akční jízda, která má nastolit opět rovnováhu na světě.

Žánr: Akční / Krimi / Thriller

USA / Francie / Kanada / Velká Británie / Samoa, 2017

Délka: 136 min

Režie: F. Gary Gray

Hudba: Brian Tyler

Hrají: Vin Diesel, Dwayne Johnson, Jason Statham, Charlize Theron, Kurt Russell, Michelle Rodriguez, Tyrese Gibson, Ludacris, Kristofer Hivju, Helen Mirren,

Premiéra v ČR: 13.4.2017

TRAILER K FILMU Rychle a zběsile 8

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *