Chcete si užít dovolenou plnou cestování? Užijte si jí v obytném automobilu!

Už vás začínají nudit týdenní nebo desetidenní dovolené trávené na jednom místě, ať už u mořské pláže nebo v jednom kempu? Chcete na dovolené více cestovat, poznat více měst a přírody v České republice nebo i v Evropě? Chcete, aby vaše cestování bylo maximálně komfortní, ale v autě ani ve vlaku si tento komfort neužijete? V takovém případě máme ideální řešení. Letošní dovolenou si můžete užít v obytném automobilu.

Ideální pro rodinné dovolené i pro cestování s přáteli

Obytné vozy se v současné době těší stále větší popularitě. Dávají vám možnost v době dovolené prakticky neomezeně cestovat po republice i v zahraničí. Přitom poskytují maximální komfort a zázemí, které si pod stanem nebo v autě rozhodně neužijete. Ideální volba pro rodinu s dětmi, kdy zejména děti zázemí potřebují, ale užít si dovolenou v obytném voze můžete i s partou přátel. Užijete si letos dovolenou jinak?

imen.cz_obytnautapraha_cz_01

Obytné vozy nemusíte kupovat

Pokud jste již přemýšleli o tom, že si pořídíte obytný vůz a budete s ním cestovat a trávit dovolenou, možná vás překvapily vysoké ceny. Zejména pak u nových a komfortních vozů. Například obytný vůz CARADO T 447 stojí nový přes 1,5 milionu korun, což rozhodně není málo. Ceny starších vozů jsou sice nižší, ale jejich výbava a stav nejsou dokonalé. Pokud se považujete za zručného kutila nebo automechanika, můžete si vlastní obytný vůz sami postavit předěláním dodávky nebo autobusu. Malý tip jak na to najdete ZDE. Nejsnazší variantou je ovšem zapůjčení obytného vozu po dobu vaší dovolené.

imen.cz_obytnautapraha_cz_03

imen.cz_obytnautapraha_cz_02

Najít půjčovnu, vybrat vůz, zarezervovat termín

Půjčení obytného vozu je z několika hledisek správnou volbou. Zejména proto, že za vůz platíte jen v době, kdy jej využíváte. Nemusíte platit v průběhu roku žádné rekonstrukce, opravy, provozní náklady, pojištění, dálniční známky a další. O to vše se stará půjčovna obytných vozů. Stačí jen najít správnou půjčovnu, která nabízí kvalitní vozy, vybrat druh vozu, který by vašim požadavkům nejlépe vyhovoval, zamluvit si v půjčovně auto na váš požadovaný termín a pak už si jen naplánovat cesty na vaší dovolené.

 

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *