Česká móda na míru aneb když s vámi styl šije

Oháknout se rychle a levně v obchoďáku a pak v tuctovém outfitu hlavně nevybočit z řady. Že zrovna tohle je váš styl? V tom případě už dál nečtěte. Tenhle článek o možnostech, jak se vyladit vkusně a originálně, není nic pro vás. Radši si dejte nohama v crocsech zastavit stát a košilí z háemka čelem vzad.

Na to, abyste si svůj šatník vybavili nějakým ojedinělým kouskem, zdaleka nemusíte být prominentní celebrita nebo člen královské rodiny. Říká se, že každý skutečný gentleman by měl doma mít jeden oblek ušitý na míru. Dnes se ale nabízí mnohem větší možnosti, než si jen přízemně nechat u krejčího spíchnout slušivé sako do tanečních.

Autorské módní značky nejsou nepřístupné finančně a v době internetu už vlastně ani jakkoliv jinak. Kromě kvality, originality a individuální péče vás bude hřát pocit, že nakupujete oblečení s duší od opravdového člověka z masa a kostí. Holky ve vašem okolí navíc určitě zaznamenají, že dokážete svému zevnějšku věnovat péči rafinovaně a odlišně od ostatních.

A jak že může taková nabídka vypadat v praxi?

Rock Café fashion

Přímo v prostorách stejnojmenného rockového klubu na pražské Národní třídě sídlí značka Rock Café designérky Jany Hodanové. Pánská i dámská kolekce si pohrává s geometrickými obrazci, barvami a detaily a s rebelií sobě vlastní bojuje se všední knedlíkářskou konfekcí.

Račte dál, tady vás nůžky neukousnou. Za to, že vám své modely upraví na míru, si v Rock Café neúčtují ani korunu. Ušetřený peníz tak můžete investovat třeba do vstupného na akci pořádanou o patro níž.

Zběsilé pogo v nové slušivé halence? Tomu říkáme rock’n’roll na rok 2017!

http://www.rockcafe-fashion.cz/

Muxu

Taky autorská móda z Ostravy – Muxu – oblékne vás i vaší drahou polovičku kousky, jaké byste v obchoďáku nenašli, a to ve střihu přesně na míru.

Fanouškům na Facebooku Muxu vystavuje limitované edice čítající někdy jediný kus a stejně jako Rock Café fashion se účastní akcí jako Urban Market nebo Colours of Ostrava. Schovávat tyhle kousky před světem by totiž byla fakt škoda.

http://www.muxu.cz/

Vasky

Příběh Václava Staňka v minulých týdnech zaujal i v české verzi magazínu Forbes. Bývalý čtyřnásobný mistr republiky v běhu na 800 metrů po vyslechnutí diagnózy cukrovky přesedlal ze sportu na ševcovství a i to teď dělá hodně dobře.

Ručně šité boty z jeho stáje se hodí do města i do přírody. Jsou z kvalitních materiálů a vypadají skvěle.

Prostě klobouk dolů. Až po podrážky.

www.vasky.cz

Doke

Doke byl před 5 lety projekt na mateřské dovolené a rozvíjí se dál s hlavní vidinou přivýdělku pro ostatní matky na mateřské. Na stránkách těchhle fajn mamin s věčně připravenými háčkovacími jehlicemi seženete mimo jiný pletený sortiment především unisex čepice, které si sami můžete navrhnout v jejich generátoru.

Zahrajete si tak na módního návrháře a pak budete moct na hlavě nosit ten jeden jediný značkový originál všech originálů. A navíc je to interaktivní návrhářství fakt sranda. Ouk douk.

www.doke.cz

Bacuki

Někdy se to dá zvládat i úplně v jednom. Za značkou Bacuki stojí frajer z Prahy, co si říká Lu2. Na svém webu nabízí trička se vzory zmrzliny, kelímku nebo třeba jelena. Jak hrnec na hlavu sednou taky jeho kšiltovky.

Být k sežrání ještě nikdy nebylo takhle snadné. Co vy na to?

http://bacukibase.wixsite.com/bacuki

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *