Česká cykloznačka Leader Fox

Cyklistická značka Leader Fox vznikla v roce 1996 v Českých Budějovicích. Za více než dvacet let fungování se stala uznávaným výrobcem jízdních kol, horských kol ale i dětských kol a odrážedel. Dětská kola Leader Fox jsou v tomto segmentu jednou z nejoblíbenějších značek nejen v České republice, ale i v Evropě.

Od návrhu až po prodej

Značka jízdních kol Leader Fox disponuje vlastní výrobní linkou. Před třemi lety také investovali do vlastní lakovací linky, kterou denně projede na 500 rámů budoucích kol. Celý proces montování kola probíhá v moderní výrobní hale v Českých Budějovicích.
Kola si sami navrhují, poté objednávají patřičné díly, které se pak dále lakují, polepují a montují, jak můžete vidět na videu přímo z procesu montování v hale v Českých Budějovicích.
Hotová složená kola se potom expedují (60 % výroby pro domácí trh, zbytek do EU) nebo přímo prodávají v oficiální značkové prodejně výrobní haly Leader Fox na Okružní ulici v Českých Budějovicích.

Nejoblíbenější výrobky

Leader Fox navrhuje a vyrábí horská, crossová a trekingová kola, dětská kola a odrážedla, tříkolky pro dospělé, a v posledních letech také elektrokola, o které je čím dál větší zájem. Elektrokola od Leader Foxu patří mezi nejlepší elektrokola vůbec, což potvrzují jak statistiky prodejnosti, tak také ohlasy vášnivých jezdců. Předností jejich elektro kol je celá řada, mezi hlavní patří bezesporu vysoký jízdní komfort, dlouhé
dojezdy (až 120 km), vysoká spolehlivost a také možnost plynulého dávkování výkonu.

Vybere si každý muž

Leader Fox je skvělá česká značka, což ocení nejeden zákazník. Když si totiž koupíte české kolo, máte vše mnohem jednodušší. Komunikace s výrobcem není problém, autorizovaný servis najdete na každém rohu a když máte přání na specifický produkt, často vám vyjdou vstříc.
Jedno nejlepší kolo pro všechny neexistuje. Kolo si musíte vybírat podle toho, kde a kam nejvíc jezdíte a taky podle toho, co vás baví a co od kola očekáváte. Pestrá nabídka modelů Leader Fox zahrnuje kromě horských kol také kola crossová, městská, skládací, skákací a elektrokola. Takže si vybere opravdu každý!
Pro ježdění do práce se hodí městské kolo, kolo skládací nebo také elektrokolo, díky kterému se tak nezapotíte a zdoláte přitom každý kopec. Až začnete s rodinou jezdit na delší výlety po okolí a po horách, oceníte pohodlí a univerzálnost crossového kola.
Doporučujeme se porozhlédnout na e-shopu Vseprokolo.cz, který jízdní kola české značky Leader Fox nabízí i s výborným servisem a zákaznickou péčí. Z široké nabídky nejrůznějších modelů si vybere opravdu každý.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Bugatti Chiron už si budete moc dovolit i Vy. Musíte si ho ale postavit.
Ondřej Ježek bude startovat na MS superbiků pod značkou Yamaha
Přemýšlíte o novém autě? Co takhle dobře zajetý roční vůz?
Tesla Roadster – nová generace je pekelně rychlá
Tipy na dárky k Valentýnu pro ní
5 tipů pro zlepšení vaší erekce
Jak odradit ženu i milenku
Seznámení v papučích: Tinder a jiné randící aplikace
Megan Fox v sexy videu pro Esquire
Kalendář zadečky 2019. I vy můžete rozhodnout, který tam bude!
Miss Vietnam, aneb krása exotických žen
Galerie holek od popelníku anebo jsou kuřačky sexy?
OSVČ nebo „eseróčko“
I chlapi rádi ušetří při nákupech online – Jak na to?
TOP 10 Nejlépe vydělávajících rapperů
Film - Hudba - Hry Hi-Tech Móda a styl Soutěže Zábava
Top 10 pánských parfémů na léto 2018
Barber Shop – užijte si relax při péči nejen o vlasy
Den otců a mužů 2018 + 8 tipů na dárky pro tátu.
Film Rocco – na toto jděte radši bez partnerky!
Amanda Love
Amanda Love, mamina, která utratil 6 miliónů za plastiky.
Bojovník Conor McGregor
Pokerface Dan Bilzerian

Send this to a friend