Andílci bojovali o Playboy

Víte, jakým způsobem se vybírají modelky na obálku magazínu Playboy? Taky jste si představovali, že nějakou vždy odchytí fotograf náhodou na ulici, a když se mu nedaří jí sbalit, nabídne jí nějaké to focení pro věhlasný magazín? Není to tak! Pořádá se velkolepá soutěž Czech Beauty, která je zajímavá hlavně pro pánské oko. Je to vlastně takový konkurz.

Ten proběhl i teď, 5.11.2016, ve Fashion Club Praha. Nenechte se oklamat andělskými křídly, neokoukané Češky se předváděly, jak mohly, aby se dostaly na stránky časopisu Playboy. Během finálového večera okouzlovaly porotu svými dokonalými figurami a extravagantními kostýmy z dílny modní návrhářky Ariny Couture. Modelky kromě křídel zdobilo pouze krajkové prádlo Werso. Porota nakonec rozhodla o pěti vítězkách s titulem Czech Beauty Star, které dostanou šanci odstartovat svou modelingovou kariéru v prestižním pánském časopise.

Fotogalerie ze soutěže Czech Beauty

vitezky-czech-beauty-2016 barbora-koulova_2 barbora-koulova_3 bodypainting-czech-beauty_2 michaela-vavrova_4 denisa-furmanova denisa-furmanova_3 denisa-furmanova_2 denisa-furmanova-a-tereza-bartonkova denisa-furmanova-a-tereza-bartonkova_3 denisa-furmanova-a-tereza-bartonkova_2 bodypainting-czech-beauty bodypainting-czech-beauty_3 prehlidka-kridla-od-arina-couture nikola-kobzova_4 nikola-kobzova_3 nikola-kobzova_2 monika-bukacova_4 monika-bukacova_2 michaela-vavrova_7 michaela-vavrova_6 michaela-vavrova_5 vitezky-czech-beauty-2016_3 tereza-hynkova_4 tereza-hynkova_3 tereza-hynkova_2 tereza-bartonkova tereza-bartonkova_3 tereza-bartonkova_2 prehlidka

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *