5 tipů pro zlepšení vaší erekce

Jsou věci, o kterých se chlapům těžko mluví. Obzvláště, pokud jde o problémy spojené se sexuálním životem. Když jde všechno jak po másle, tak se chlubíme rádi, ale jakmile se objeví nějaký zádrhel, snažíme se to ututlat a přehlížet. Problém s erekcí patří mezi ně.

Každému se hned vkradou do hlavy černé myšlenky. Například, že když chlap není schopen dosáhnout kvalitní erekce, není skutečným mužem, co bude dál a jak to řešit. Pokud se vám to stane jen jednou, můžete nad tím ještě mávnout rukou, když ale problémy přetrvávají, musíte s tím něco dělat.

A pokud si myslíte, že se potíže s erekcí vyskytují jen u starších mužů, tak jste na omylu. Postihuje to i ty mladší ročníky. V jejich případě jde hlavně o psychické problémy a slabé sebevědomí.

Jestli tedy patříte mezi ty, kterých se podpora erekce týká, máme pro vás několik rad a tipů, jak se tyto problémy dají řešit.

Zbavte se stresu

Platí to obecně ve všem, jakmile jste pod stresem, vaše výkonnost klesá. Zásadní vliv má stres i na sexuální výkonnost. Jestli jste ve stresu, bude pro vás daleko těžší dosáhnout erekce. Proto se snažte stresu vyhnout. Zjistěte, co je největším zdrojem stresu ve vašem životě a pokuste se mu vyvarovat, nebo ho alespoň co nejvíce omezit. Pokud to nepůjde, snažte se najít ventil, kdy si vaše mysl odpočine a dokáže dostatečně regenerovat.

Kvalitní strava

Pravděpodobně jste o tom už slyšeli. Existují určité potraviny, které dokážou ovlivnit kvalitu mužského sexuálního života a fungují jako podpora erekce. Pokud patříte k těm, kteří často konzumují tučná, mastná, nebo smažená jídla a máte problém s erekcí, bylo by lepší s tím skončit. Snažte se do vašeho jídelníčku zařadit více zeleniny a potraviny jako je chřest, vlašské ořechy, špenát, nebo červenou řepu. Snažte se omezit i slazené nápoje. Místo kávy začněte pít zelený čaj, který obsahuje množství antioxidantů. Uvidíte, že se změnou stravovacích návyku přijde i zlepšení erekce.

Testosteron

Ano, jeho nedostatek má zásadní vliv na život muže. Můžete se někdy cítit unavený, bez nálady nebo malátný, možná právě to je znamení, že vám chybí. A zásadní vliv má i na vaši erekci, která, při nižší hladině testosteronu, může být slabší. Pozorujete-li na sobě příznaky, které naznačují nižší hladinu testosteronu, je řešením návštěva lékaře, případně úprava stravy.

Shoďte pár kilo

Hlavně muži, jejichž věk se přehoupl přes 40, mají problém s erekcí kvůli zvýšené tělesné hmotnosti a vyššímu podílu tuku na těle, a to hlavně v oblasti podbřišku. Snažte se proto víc hýbat a zhubnout pár kilo. Nejen, že tím znovu pořádně rozproudíte svůj  kardiovaskulární systém, ale bude to mít i viditelný vliv na vaši erekci. Další výhodou je, že když ztratíte pár centimetrů v pase, váš penis bude opticky větší. Což bude mít pozitivní vliv na vaše sebevědomí.

Doplňky stravy pro zlepšení erekce

Na trhu je mnoho přípravků, které jsou ověřené a volně dostupné v e-shopech. Podpora erekce již není takové tabu jako dříve, a proto si můžete vybírat z mnoha doplňků stravy jako například Kamagra Jelly. Dbejte na to, aby měly přírodní složení a nakupovali jste u seriózních prodejců. Samozřejmě existují i léky na předpis, ale to je až krajní případ řešení tohoto problému.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *