5 netradičních zimních sportů, které musíte zkusit

Možná to znáte, přijde zima, první sníh a první co vás napadne je vyrazit na hory. Hned se vám vybaví lyže, snowboard, někomu možná i běžky a stavění sněhuláka. Ale pozor! To už je přece nuda. Chce to zkusit něco nového, neokoukaného něco co je cool. Pojďme se tedy společně podívat, co se dá dělat v zimě krom tradičních zimních sportů.

1.Fat biking

Jestli máte rádi jízdu na kole a obecně tento sport, tak zbystřete. Je tady sport, díky kterému už pro vás zima nebude znamenat jen kolo v koutě a konce sezóny. Je tady Fat biking, aneb kolo do sněhu.

2. Airboarding

Nový “sport”, nebo spíš zimní zábava, které se jednoduše říká Airboarding. O co jde? Je to vlastně taková adrenalinová obdoba jízdy na igelitu. Tady máte akorát vytuněný airboard, jedete na něm hlavou napřed a můžete dělat opravdu spoustu paradiček. Kolik tahle sranda stojí? Vlastní airboard seženete za cenu okolo 9500,-Kč.

3. Snow kayaking

Hodně zvláštní sport je Snow kayaking. Až do teď nás nenapadlo, že se dá vzít, samozřejmě v upravené verzi, loď a sjíždět s ní sjedovku. Co na to říkáte, chytne se to?

4. Snow scooting

Tenhle sport vypadá jako taková jízda na koloběžce, akorát na spodku máte připevněné prkno. Vypadá to jednoduše, ale věřte tak jednoduché není.

5. Ice climbing

Někdo leze po skále, někdo zase po umělé horolezecké stěně, no a někdo vyrazí do alp a šplhá po ledu. Nebezpečný adrenalinový sport, díky kterému si může každý horolezec zpestřit svého koníčka…dokud se někde nerozplácne o zem.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *