3 filmy na dlouhé zimní večery

Dlouhé zimní večery jsou skvělou příležitostí si konečně udělat čas a podívat se na ty filmy, které jsme v kině prošvihli nebo nám je někdo doporučil. Co jiného dělat, když je v pět hodin odpoledne tma a ještě není čas jít do postele, než dívat se na kvalitní film? Na tuhle otázku asi neexistuje odpověď. Mám pro Vás 3 filmy, které stojí za to vidět, a které si užijete jak vy, tak Vaše drahá polovička.

Whiplash

Film z roku 2014 plný emocí, jazzu a napětí. Prý hudební drama, podle mě spíše drama s rysy psychologického thrilleru. Film vypráví příběh o devatenáctiletém bubeníkovi (Miles Teller), který se stane součástí jazzové kapely pod vedením talentovaného a nemilosrdného dirigenta (J.K. Simmons). Nechci prozradit ani trochu z příběhu, tak už jen nastíním, že Andrew Neiman, hlavní hrdina, chce uspět a udělá pro to opravdu skoro cokoliv.

Stážista

Povedená komedie s hercem Robertem De Niro v roli Bena Wittakera, 70letého vdovce, který se přihlásí na post stážisty v módním e-shopu, protože být v důchodu ho nebaví. Ben je přidělen k ředitelce a zakladatelce Jules Ostinové (Anne Hathaway), která z něj není vůbec nadšená, ale časem zjistí, že jí pomáhá víc, než je jeho povinností. Ve filmu samozřejmě nechybí partnerské zápletky, romantika a pro režisérku, Nancy Meyers, typické krásné a uhlazené outfity.

Casino Royale

První ze série Bondovek s Danielem Craigem v hlavní roli. Už je tomu deset let, co byl tento film natočen, ale i tak se stále těší kladným ohlasům. Film je zasazen do doby Bondovy první mise, jakožto nově povýšeného agenta 007. Bond má za úkol dostat na kolena bankéře mezinárodní teroristické organizace. V roli bond girl se objevuje okouzlující Eva Green, jako vládní účetní, Vesper Lynd, kterou Bond přijímá spíše jako přítěž. Jak se ale celý příběh s bond girl a zákeřným teroristou rozvine?

Žádná odpověď

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *