10 Věcí, které musí umět každý muž

rumy-728x90-1493886825.jpg

I v moderním přetechnizovaném světě jsou základní věci, které by každý muž měl zvládat a umět. Je jedno jací jste. Uhlazený gentleman, muž činu, vysokého intelektu, někdo, kdo plánuje věci dopředu nebo žije ze dne na den.

Koukněte na náš seznam. Pokud něco nezvládáte, rychle to napravte, jinak nikdy nedosáhnete svého cíle. A jestli vám tam něco chybí, tak sem s tím!

Oholit se

Není nic trapnějšího než špatně oholený muž. Dovedete si představit, že vám někde trčí chlup na tváři. Vypadáte pak jak nějakej teenager, kterýmu to právě začína rašit. Justin Bieber by mohl vyprávět. Ne! Pokud se holíte, tak to musíte dělat pořádně. Tohle musí každej pořádnej chlap umět na jedničku.

holeni

Udělat (uvařit) pořádný maso

Pořádnej kus masa je gastronomickým potěšením pro každého muže. I proto je mezi muži méně vegetariánů, než mezi ženami. Nejde ovšem jen o to si maso vychutnat, musíte ho umět připravit. Ať už chystáte večeři pro svojí milou, nebo grilovačku pro kamarády.

maso

Pít whisky

Doba levný zelený je dávno pryč a vodka s džusem nemá takovou váhu. Umět vychutnat a ocenit dobrou whisky je výsadou každého moderního a vzdělaného muže. I vy jste přece tací! Jestli to neumíte, naučte se to.

whiskey

Koupit si oblek

Dopře padnoucí oblek dokáže vaší image pozvednout o dvě třídy. Proto by každý moderní chlap měl vědět, jaký oblek mu sedí a co se nosí.

oblek

Vybrat si tetování

Tetování je věc na celý život, proto by jeho výběr měl mít určitý smysl. Jen pravý muž dokáže roznodnout o tom co si nechá vytetovat a ani za 10let nebude mít pocit, že udělal chybu. Proto než-li si necháte vytetovat jméno vaší současné přitelkyně, nevím třeba Donatela, nebo ohnivou lebku popřemýšlejte.

tatoo

Bench press

Posilovna, toť místo, které alespoň jednou za život navšťíví většina mužů. A proto by vám už nikdo neměl ukazovat jak na to. Tohle už musíte zvládat a umět.

bench_press

Umět jednat se ženami

Pravý muž, musí vedět co se sluší a patří a to hlavně když jedná s ženou. Chovejte se jako gentleman, veřte, že se vám to vyplatí. Říkat za každou větou „vole“ nebo něco podobnýho vám moc nepomůže.

jednani

Poznat když vám žena lže

Tohle je asi jedna z těch težších věcí na seznamu. Poznat kdy vám žena lže, je totiž zatraceně težký. Jsou to prostě dobrý herečky, a věta typu „Ale zlato, ty přece víš, že bych ti nelhala“ vás rozhodně neuklidní. Pamatujte na tohle – zdání klame a proto jen zkušený muž dokáže odhalit i nevinou lež, a to mu může pomoct.

zena-lezi

Zabalit si

No taaak, nejednou se vám určitě stalo, že když přijedete někam na místo, zjisťíte že vám něco chybí. To už se vám přece nemůže stát. Buďte připraven!

batoh

Vyhrát bitku

Tak tady není snad co dodávat, musíte bránit svou čest a to z jakéhokoliv důvodu. Každý chlap by měl umět dát někomu dodržky, pokud je to opravdu nutné.

fight

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ondřej Ježek bude startovat na MS superbiků pod značkou Yamaha
Přemýšlíte o novém autě? Co takhle dobře zajetý roční vůz?
Tesla Roadster – nová generace je pekelně rychlá
Top 3 kvalitní zimní pneu za super cenu
Tipy na dárky k Valentýnu pro ní
5 tipů pro zlepšení vaší erekce
Jak odradit ženu i milenku
Seznámení v papučích: Tinder a jiné randící aplikace
Miss Vietnam, aneb krása exotických žen
Galerie holek od popelníku anebo jsou kuřačky sexy?
Abigail Ratchford
Americká kráska – Abigail Ratchford
Pornhub pro vás má Valentýnský dárek. Všechny prémiového služby jsou dnes zdarma.
I chlapi rádi ušetří při nákupech online – Jak na to?
TOP 10 Nejlépe vydělávajících rapperů
Film - Hudba - Hry Hi-Tech Móda a styl Soutěže Zábava
Film Black Panther – další úspěšná Marvelovka?
Vyhrajte plnou nádrž v soutěži s Benzinou
Dárky na poslední chvíli
Film Rocco – na toto jděte radši bez partnerky!
Amanda Love
Amanda Love, mamina, která utratil 6 miliónů za plastiky.
Bojovník Conor McGregor
Pokerface Dan Bilzerian

Send this to a friend