10 Tipů kam jí vzít na originální první rande

První rande je takovým milníkem ve vztahu dvou lidí. Buď to skončí velmi rychle a dva dotyční se pravděpodobně už neuvidí, nebo vás odrazí k úspěchu a dalším schůzkám s žádaným koncem. Pokud se už dostanete na ono rande, máte za sebou první úspěch. Už se nemusíte ničeho bát. Kdyby s vámi jít nechtěla, odmítne. Ale pozor! Jestli se nechce zařadit do davu párů, které dělají vetšinou to samé, vyhněte se obvyklé dvojkombinaci „večeře a kino“. To je klišé, kterým už nikoho nezaujmete.

Zkuste se na první schůzku podívat, trošku z jiného úhlu pohledu. Buďte originální a ukažte, že si svého protějšku vážíte natolik, abyste si s první schůzkou dal trochu práce.

Pokud vám přeci jen chybí inspirace, koukněte na naše tipy. Určitě vám budou nápomocné.

1. Pozvi jí k sobě domů na pěkný film s parádním občerstvením. Možná si řeknete „Co je na tomhle originálního“, ale čtěte dál. Záleží na každém detailu. Originální může být výběr filmů, nějaká stará klasika, kterou ještě neviděla, nebo maratón filmů na určité téma. Tím určitě překvapíte. Samozřejmě by bylo dobré připravit něco na zub. Né, brambůrky a tyčinky opravdu nestačí. Vlastnoručně vytvořené jednohubky, nebo variace sýru či ovoce jistě dokáže zaujmout více.

2. Vezmi jí do restaurace, kde ještě nejedla. Ano, opět si myslíte, že sklouzáváme do běžného stereotypu. Ale musíte si umět poradit. Když jí budete brát do restaurace, vyberte nějakou s trochu odlišnou kuchyní, než je zvyklá. Taková Indická, Japonská nebo Brazilská kuchyně má taky něco do sebe. Je to o objevování něčeho jiného. Kolega říká: „Jednou jsem vzal holku na Sushi, nikdy předtím ho ještě neměla. Byla z toho úplně paf“.

3. Společná kuchyně. Nic vás nesblíží více, než společné vaření nebo ochutnávání. Můžete si zajít na nějaký kulinářský festival, ochutnávku vín, nebo do čajovny. Pokud se rozhodnete, něco spolu uvařit, buď u ní nebo u vás, můžete to spojit s návštěvou místního trhu a nákupem surovin. Věřte, že tohle na prvním rande ještě nedělala.

4. Zajděte si do wellnes. Co takhle pivní koupele, masáž čokoládou nebo horkými lávovými kameny. Tohle určitě neodmítne.

5. Vezměte jí za zvířaty. Většina žen miluje zvířata, tedy pokud na ně nejsou alergická. Vemte jí do místní zoo krmit labutě a kachny. V útulku budou jistě rádi, že jim vyvenčíte pár psů. Fantazii se meze nekladou, je to jen na vás a vašich možnostech.

6. Zkuste brusle. V zimě na zamrzlém rybníce, v létě in-line v přírodě. Nebojte se to promyslet do detailů. Vemte sebou občerstvení, horkou čokoládu, no a na léto něco osvěžujícího.

7. Piknik. To bude romantika. Sežeňte koš plný dobrot, deku a můžete vyrazit. Vše můžete zpestřit tím, že jí zavážete oči a budete pomalu krmit vším co jste připravil. Uhádne co má právě v ústech?

8. Vezměte jí na prohlídku. Né, nemyslíme lékařskou. Zkuste si nastudovat zajímavosti o vašem městě a vemte jí po stopách historie a mýtů rodného města. Cestou se můžete stavit na něco dobrého.

9. Zakázané místo. Co takhle jít někam, kde to není běžně přístupné. Střecha nejvyšší budovy ve městě. Zavřená továrna, kde možná straší. Vše je najednou dovoleno, žádný zákaz vstupu neplatí a vy jste ten ochránce s kterým se bát nemusí. Ta tajemnost pozvedne vaše rande o stupínek výš.

10. Hrátky v přírodě. Napadlo vás třeba jít pouštět draka, nebo vypustit pár lampionů štěstí. Co takhle jít na procházku lesem a vyvenčit domácího mazlíčka. Jízda na kole. To vše a mnohem víc můžete naplánovat na první rande v přírodě.

Doufám, že jste se dostatečně inspirovali, nebo že přijdete i s vlastním nápadem jak zažít originální první schůzku. Klidně se o tom s námi podělte.

6 Komentářů

  1. Matěj 13.8.2013 Odpovědět
  2. Filip 20.6.2014 Odpovědět
  3. Jarda 25.8.2014 Odpovědět
  4. David 20.9.2014 Odpovědět
  5. Denidsa 7.5.2015 Odpovědět
  6. Annonymus 17.6.2015 Odpovědět

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *